en_US
en
off
Mobile View
Desktop View
 
 
 

EN ÇOK ARANANLAR

 
ANASAYFA
3611
anasayfa, saç bakımı, güzellik , ev yapımı maskeler , kırışıklık , leke , sivilce , saç ,makyaj, kilo kontrolü, balık kolajeni, cilt bağ dokusu, eklem, kemik, kas, diş, diş eti , tırnak, göz, saç,
cilt bakımıyla ilgili herşey burda,
 
 
 
 
 
 
 
 
 
{$blog_Body}
 

ViaLife ile cildinize çok iyi bakın peki, vialife nedir ? Hangi cilt sorunlarına iyi gelir ?

Vialife ciltteki kök hücrelerini koruyan günümüz teknolojisi ile üretilmiş olan, nadir bulunan bir elma türünün kök hücrelerinden üretilen bir üründür. Bu ürün, insan kök hücrelerini koruyan, ayrıca yaşlanmayı geciktirirken kırışıklığı önleyici içeriği de klinik deneylerle kanıtlanmış olan devrim niteliğinde bir üründür. 

Vialife, nesli tükenmekte olan "Uttwiler Spaetlauber" türü çok özel bir "İsviçre Elmasının Kök Hücreler" inden üretildi. Bu elmanın en b üyük özelliği uzun süre lezzetli kalması ve kırışmaması, buruşmamasıdır. Bu nedenle diğer elma türlerinden farklıdır. Bu elmadan alınan kök hücreler dier elmalara akratırılarak onlarında uzun ömürlü olması sağlanmaktadır. 

Vialif' içeiğini değerli kılan özelliklerden biride "Balık kolajenidir." Cilt, bağ dokusu, eklem, kemik, kas, tendon, damar, diş eti, göz, tırnak, saça güç ve esneklik sağlayan, aynı zamanda diğer hayvansal kolajenlere göre biyo-faydası en yüksek olan kompleks bir proteindir.

Yani vialife ile kendinizi baştan yaratabilirsiniz :)

 

VİAFİT İLE KİLONUZU KONTROL ALTINA ALIN 

Viafit bir kilo kontrol ürünüdür ve içeriği İngiltere'nin  Nature Terms Laboratuvarı'nda uzun araştırmaların ardından keşfedilmiştir. 

Viafit'in özellikleri :

  • ​Kilo kontrolünü sağlar.
  • Yağ yakma becerisini arttırır.
  • Kan şekerini belirli bir seviyede tutarak açlığı bastırır.
  • Vücutta bio-faydayı artırır.
  • Kas erimesini önler ve spor sonrası geri kazanımını hızlandırır.
  • Sindirim sistemini düzenler.

 Vialife içeriğinde :

​Fransız Burgundy Üzüm çekirdeğinden elde edilen kök hücreler, balık kolajeni, İtalyan limon ektresi, Karnıyarık otu tohumu, çözünebilir boğday lifleri,glikoz içerir.

Bu benzersiz ürünün çekirdeklerindeki kök hücreler ise, İsciçre'nin Mibelle Bio Laboratuvarı'nda elde edilmiştir.

VİALİFE İLE CİLT SORUNLARINA SON